Hotel

Wypocznij w Hotelu Timberland

Bez względu na to czy planujesz podróż służbową, romantyczny weekend we dwoje czy chcesz odpocząc od zgiełku miasta - gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twoi goście wypoczniecie i będziecie miło wspominać pobyt w otoczeniu zieleni i klimatycznych wnętrz hotelu Timberland.

Nasze pokoje

Hotel Timberland tworzą 24 pokoje o bardzo wysokim standardzie: 1, 2 i 3-osobowe z możliwością dostawki, z łóżkiem małżeńskim, a nawet z jacuzzi. Czyste, schludne, pachnące i dobrze wyposażone. Nad Twoim pobytem czuwać będzie profesjonalny zespół dbający o to, aby niczego Ci nie brakowało.

Pokoje Classic

Pokoje są tak zaprojektowane, aby maksymalnie móc wypocząć po ciężkim dniu. Każdy z nich ma możliwość dostawki, dzięki czemu możemy zwiększyć ilość osób w pokoju.

Pokoje Business

Ekskluzywne pokoje na parterze, w spokojnej części od strony ogrodu. Oprócz standardowego wyposażenia znajdziemy tu duże łóżko małżeńskie.

Pokoje Luxe i De Luxe

Gustowne, nowocześnie wyposażone pokoje przygotowane dla szczególnie wymagających gości, oferują dostęp do dużej przestrzeni i komfortu. Pokój De Luxe wyposażony jest dodatkowo w wannę z jacuzzi.

W każdym pokoju znajduje się łazienka (z suszarką, kompletem ręczników i kosmetykami).

Za multimedia odpowiedzialne są: bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik TV na czas pobytu.

Komfort zapewnią: wygodne łóżko, stolik, biurko i krzesło do pracy. W pokojach Luxe do dyspozycji oddajemy dodatkowo kompleks wypoczynkowy, garderobę, balkon z widokiem na ogród.

Cennik

W ceny wliczone jest pyszne śniadanie, dozorowany parking oraz podatek VAT. Rezerwując bezpośrednio telefonicznie lub przez e-mail gwarantujemy najniższą cenę.

Zarezerwuj termin

Pokój 1-osobowy: 210zł
Pokój 2-osobowy twin lub double: 320zł
Pokój 3-osobowy: 400zł
Pokój 3-osobowy Lux: 450zł
Dostawka: 90zł

Pokój 1-osobowy: 240zł
Pokój 2-osobowy double: 350zł
Dostawka: 90zł

Pokój Luxe dwuosobowy: 410zł
Pokój De Luxe z jacuzzi dwuosobowy: 490zł
Dostawka: 90zł

PFR