Poznaj nas bliżej

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wyjątkowego miejsca - położonego w znakomitej lokalizacji aglomeracji śląskiej Hotelu i Restauracji Timberland.

Hotel

Hotel Timberland to doskonała baza noclegowa. Bardzo dobra lokalizacja, doświadczona obsługa i świetne warunki.

Restauracja

Restauracja Timberland to magiczne połączenie swojskiego klimatu oraz pysznego jedzenia. Doświadczą tu Państwo typowo polskiej kuchni – warto skosztować tej magii!

Imprezy

Kompleksowo organizujemy imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny i imprezy firmowe.

Hotel

Hotel Timberland tworzą 24 pokoje o bardzo wysokim standardzie: 1, 2 i 3-osobowe z możliwością dostawki, z łóżkiem małżeńskim, a nawet z jacuzzi.

Dowiedz się więcej

Ceny zaczynają się od 130zł za noc. W cenę noclegu wliczone jest pyszne śniadanie i podatek VAT. Doba hotelowa trwa od 14:00 do 10:00.

Gwarantujemy, że zarówno Ty jak i Twoi goście wypoczniecie i będziecie miło wspominać noc spędzoną w hotelu Timberland.

Restauracja

Restauracja Timberland powstała z nadzieją znalezienia źródła smaków znanych z babcinej kuchni, zapachów rodzinnego domu i przepychu prawdziwego, polskiego stołu.

Dowiedz się więcej

Pierwsze lata Restauracji Timberland to odkrywanie na nowo starych, polskich receptur i ciężka praca, której rezultatem stało się odtworzenie nieprawdopodobnego bogactwa smaków, zapachów polskiego stołu.

W czym kryje się tajemnica smaku Timberlandu? Odpowiedź jest prosta – to nadzwyczajna dbałość o produkty, z których w kuchni przyrządza się wyjątkowe dania.

Imprezy

Hotel i Restauracja Timberland to doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej.

Dowiedz się więcej

Dysponujemy czterema salami, których styl to połączenie regionalnego i luksusowego wnętrza. Są klimatyzowane, dobrze wyposażone i oświetlone.

Co na zewnątrz? Piękny ogród, ogródek letni do posiedzenia, plac zabaw dla dzieci młodszych i starszych oraz duży parking na samochody Waszych gości.

Dla każdego rodzaju imprezy przygotowaliśmy dedykowane menu w kilku wariantach cenowych.

PFR