Imprezy

Przeżyj niezapomniane chwile

Piękny ogród, dopracowane i klimatyczne wnętrza, wyśmienite jedzenie, bogate zaplecze hotelowe, profesjonalna obsługa - to wszystko sprawia, że Hotel i Restauracja Timberland to doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej. Miejsce, które daje poczucie wyjątkowości.

Nasze sale

Dysponujemy czterema salami, których styl to połączenie regionalnego i luksusowego wnętrza. Są klimatyzowane, dobrze wyposażone i oświetlone. Państwa impreza może odbyć się także w formie plenerowej - w pięknym ogrodzie, w otoczeniu natury.

Sala bankietowa

Doskonałe miejsce do zorganizowania dużej imprezy okolicznościowej. Nawet 110 osób w komfortowych warunkach weźmie udział w Państwa imprezie. Wystrój sali to klasyczna elegancja z niebanalnymi żyrandolami. Odpowiednie oświetlenie podkreśla przyjemny klimat tego miejsca.

Sala kominkowa

Miejsce, w którym możesz poczuć się jak w domu lub miejscu, które dobrze znasz. Przytulna, ciepła przestrzeń przeznaczona dla 35 osób. Klimat swojskości podkreślają drewniane stoły i wygodne krzesła, atrakcyjne dekoracje i gliniany kominek. Świetne miejsce dla Państwa kameralnego przyjęcia.

Sala klimatyczna

Bardzo stylowa sala zlokalizowana na piętrze. W otoczeniu drewna, kamienia, bieli i barwnych akcentów doskonale czas spędzi nawet 80 osób. Dodatkowym walorem sali jest kameralne oświetlenie i gustowne dodatki. Całość tworzy niesamowity klimat.

Sala kryształowa

Wystrój sali to połączenie elegancji i dobrego gustu. Już od wejścia daje się wyczuć nutę romantyczności i czegoś wyjątkowego. Jest dopasowana dla osób, które chcą spędzić chwile w kameralnym gronie do 25 gości. Posiada balkon, który podkreśla wyjątkowość tej sali.

Imprezy plenerowe

Powiedz "tak" w blasku słońca! Niczym nieskrępowana ceremonia z naturalnymi świadkami w postaci pięknych drzew, krzewów i kwiatów. To recepta na niezapomniane, romantyczne chwile.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Hotelu i Restauracji Timberland. Wybierz wyjątkowe miejsce na Twoją imprezę okolicznościową.

Zarezerwuj termin
PFR